Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, top oynayıp spor yapabilecekleri bir alan isteyen çocuklar için  Karakaş Mahallesi Sırtbağlar Mevkii’nde  belediyeye ait olan bir alanı muhitteki çocuklar için ayrılarak çeşitli düzenlemeler yapılması talimatını verdi. Belediye ekipleri yaptıkları ön çalışmada, arazinin saha olarak kullanılabilmesi için gerekli toprak çizimlerini yaparak iki adet kaleyi bölgeye monte etti. 

Çocukların sevincine ortak olmak için onlarla bir araya gelen Başkan Kesimoğlu, “Yavrularımızın sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmesine katkı sunmak adına, bu araziyi, yine onların istekleri doğrultusunda kendilerine tahsis ettik. İlk düzenlemeleri yaptık. İlerleyen günlerde sahanın çimlendirilmesi ve etrafının daha fonksiyonel bir yapı haline dönüşmesi için gerekli tüm ekipman kurulumu ile çalışmalar devam edecek” dedi.

Başkan Kesimoğlu ayrıca bir araya geldiği çocuklara Belediyespor Kulübü’ne ait forma, top ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, içerisinde boyama kitabı ve çeşitli materyallerin yer aldığı armağanları verdi.

 

Galeri

Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı

0 Yorum

Yorum Yap

Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumunuz alındı. İncelemenin ardından yayınlanacaktır.

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.