İstanbul Bir Sahne
İstanbul Bir Sahne

İBB, binlerce müzisyenin İstanbullularla buluşmasını sağlayan yeni bir projeyi hayata geçirdi. Kentin 100'den fazla farklı noktasını açık hava sahnesine dönüştüren “İstanbul Bir Sahne” ile özlenen kültür sanat etkinlikleri; açık havada, ücretsiz ve pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Projeyi sosyal medya sayfasından duyuran İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, açıklamasında pandeminin başından beri zor günler yaşayan müzisyenlere önemli bir destek sağlanacağını söyledi.

 

39 İLÇEDE 100’ÜN ÜZERİNDE NOKTA

İstanbullularla yaşadıkları yerlerde, 39 ilçede 100’den fazla farklı noktada buluşan “İstanbul Bir Sahne” etkinlikleri şehrin günlük yaşamına canlı performans sürprizleri ve neşesiyle eşlik ediyor. Kültür AŞ organizasyonuyla gerçekleştirilen projeyle şehrin parkları, durakları, metro platformları, müzeleri, sokakları, otoparkları, günlük işe gidiş geliş noktaları, ikonik mekanları dev bir açık hava sahnesine dönüştü.

Proje kapsamında her bir müzisyene 2 bin TL’lik bir bütçe veriliyor. Proje kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerin yer ve tarih bilgileri ise pandemi koşulları ve hava şartlarına göre planlanıyor.

Galeri

İstanbul Bir Sahne
İstanbul Bir Sahne

0 Yorum

Yorum Yap

Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumunuz alındı. İncelemenin ardından yayınlanacaktır.

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.